previous arrow
next arrow
Slider

Producent mebli tapicerowanych BEPEMA

Nasza firma powstała w 1991 roku jako jednoosobowe przedsięwzięcie.

Początkowo oferowane usługi transportowe szybko zostały zastąpione działalnością handlową obejmującą sprzedaż hurtową i detaliczną mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Następnym krokiem w rozwoju firmy był zakup nieruchomości i otwarcie fabryki mebli tapicerowanych w Cieszanowie.

Początkowo pracowało w niej 15 osób, obecnie jest ich około 120. Stale rozbudowujemy także nasz park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami takimi jak obrabiarki do drewna sterowane numerycznie, cyfrowe centra do rozkroju tkanin, maszyny szwalnicze z pełną automatyką.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę i wzbogacamy ją o kolejne modele. Staramy się aby nasza kolekcja w pełni odpowiadała aktualnym wymaganiom naszych Klientów. Główna specjalizacja produkcji to komfortowe łóżka tapicerowane.

W trosce o wysoką jakość naszych produktów stelaże mebli wytwarzamy sami z suszonego i sezonowanego drewna świerkowego , sosnowego i brzozowego, sklejki i płyt meblowych. Chcemy aby konstrukcja naszych mebli była mocna, trwała i w miarę możliwości lekka – po to by zapewnić długie i bezproblemowe użytkowanie.

Do produkcji wypełnień stosujemy wkłady typu bonell, pianki poliuretanowe wysokosprężyste, wkłady filcowe i płyty kokosowe tylko od najlepszych polskich producentów. Dla własnych potrzeb produkujemy również drewniane elementy ozdobne (boki, nóżki, listwy).

Współpracujemy z największymi polskimi producentami tkanin obiciowych a także z importerami tkanin zagranicznych. Zapewnia to naszym Klientom zawsze aktualną ofertę kolorystyczną i wzorniczą zgodną z najnowszymi trendami.

Naszym celem jest uzyskanie produktu atrakcyjnego pod względem wyglądu, funkcjonalności, ceny i wyłącznie w najwyższej jakości.

Zapraszamy do Naszego sklepu internetowego aby zapoznać się z Naszą najnowszą ofertą.