Dodatki tapicerowane

Dodatki tapicerowane

Przedmioty uzupełniające Twoje mieszkanie, które nadadzą mnóstwo uroku sypialni i ozdobią kanapy w Twoim salonie.

Aktywne filtry

 • Materac bonellowy

  Cena 608,94 zł

  Materac na sprężynach bonell o twardości H2 oraz H3 w rozmiarach od 90-200. Charakteryzuje się dużą sprężystością i wygodą. Ciężar na tych sprężynach jest rozprowadzany po całej powierzchni, co daje odczucie "fali".

 • Materac kieszeniowy

  Cena 804,07 zł

  Materac kieszeniowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wygodą. Polecany dla osób z problemami z kręgosłupem i schorzeniami pleców. Dzięki kieszeniom pod naciskiem materac pracuje tylko i wyłącznie w miejscu nacisku i fale nie rozchodzą się. Każda sprężyna dzięki własnej kieszeni pracuje indywidualnie, co zwiększa komfort użytkowania i pozwala odpocząć mięśniom.

 • Nakładka na materac

  Cena 272,36 zł

  Toppery służą do ochrony materaca przed zabrudzeniami, a ich główną rolą jest zwiększenie komfortu użytkowania łóżka. W zależności od materiału z jakiego są wykonane zawsze poprawiają jakość snu. Pianka PU wyróżnia się miękkością, wysokoelastyczna większą twardością, a premium wyposażona jest w zapamiętujący materiał, który powoli wraca do pierwotnego stanu i dzięki temu komfort jest wykorzystany w stu procentach.

 • Panele tapicerowane plaster miodu

  Cena 26,82 zł

  Panele tapicerowane plaster miodu są jednym z najpopularniejszych wzorów. Wykonane są z płyty MDF, którą z łatwością można przymocować do ściany za pomocą kleju lub rzepów. Wypełnione są pianką, która zapewnia ich miękki i delikatny wygląd, a także jest miły w dotyku. Panele najlepiej prezentują się w ekoskórze oraz tkaninach welwetowych tj. Matt velvet.

  Tkaninę należy wybrać w zakładce tkaniny, a następnie wpisać nazwę oraz numer w polu "dostosowywanie produktu".

 • Panele tapicerowane prostokąty

  Cena 25,20 zł

  Panele tapicerowane prostokąty wykonane są z płyty MDF, którą z łatwością można przymocować do ściany za pomocą kleju lub rzepów. Wypełnione są pianką, która zapewnia ich miękki i delikatny wygląd, a także jest miły w dotyku. Panele najlepiej prezentują się w ekoskórze oraz tkaninach welwetowych tj. Matt velvet.

  Tkaninę należy wybrać w zakładce tkaniny, a następnie wpisać nazwę oraz numer w polu "dostosowywanie produktu".

 • Panele tapicerowane trójkąty

  Cena 18,70 zł

  Panele tapicerowane trójkąty wykonane są z płyty MDF, którą z łatwością można przymocować do ściany za pomocą kleju lub rzepów. Wypełnione są pianką, która zapewnia ich miękki i delikatny wygląd, a także jest miły w dotyku. Panele najlepiej prezentują się w ekoskórze oraz tkaninach welwetowych tj. Matt velvet.

  Tkaninę należy wybrać w zakładce tkaniny, a następnie wpisać nazwę oraz numer w polu "dostosowywanie produktu".

 • Pufa tapicerowana

  Cena 454,47 zł

  Pufa siedziskowa, tapicerowana z pojemnikiem. Idealna, aby przechować poduszki, narzutki, koce ozdobne. Siedzisko jest pikowane i przeszyte guzikami, co daje wspaniały efekt wizualny. Idealnie pasuje do korytarzy, sypialni, czy pokoju dla dziecka.

 • Szafka nocna

  Cena 381,30 zł

  Szafka nocna w komplecie z łóżkiem przystroi Twoje wnętrze i posłuży jako schowek na książkę, czy miejsce na lampkę. Przy wyborze tkanin panuje wolność wyboru, więc sam zdecyduj w jakim kolorze powinna stanąć w Twojej sypialni.