O nas

Nasza firma

Zakład produkcyjny Bepema zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych tj. łóżka, sofy, kanapy, narożniki i fotele.

Mamy 3 główne cechy:

  • Produkty najwyższej jakości
  • Najlepszą obsługę klienta
  • Nowoczesne technologie

Początki producenta mebli tapicerowanych Bepema zaczęły się w 1991 roku jako jednoosobowe przedsięwzięcie. Początkowo oferowane usługi transportowe szybko zostały zastąpione działalnością handlową obejmującą sprzedaż hurtową i detaliczną mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Pracowało tam zaledwie 15 osób. Na tę chwilę zatrudnionych jest ok 80 osób, a nasze zaplecze maszynowe pozwala na ułatwienie pracy i wykonywanie wysokiej jakości produktów. Dysponujemy takimi maszynami jak: obrabiarki do drewna sterowane numerycznie, cyfrowe centra do rozkroju tkanin, maszyny szwalnicze z pełną automatyką. Posiadamy także własną suszarnię do drewna. W trosce o najwyższą jakość naszych produktów stelaże mebli wytwarzamy sami z suszonego i sezonowanego drewna świerkowego, sosnowego i brzozowego, sklejki i płyt meblowych. Chcemy, aby konstrukcja naszych mebli była mocna, trwała i w miarę możliwości lekka.

Nasz zespół

Skład zespołu

Zespołem są wszyscy pracownicy naszej firmy. Kadra kierownicza dba o to, aby wszystkie produkty były starannie wykonane i czuwa nad tym, aby prace przebiegały pomyślnie i dba o zaplecze maszynowe i surowcowe. Najważniejszym działem są jednak pracownicy produkcyjni, których starania są doceniane, a najlepsi z nich wyróżniani i motywowani do dalszej współpracy.

Referencje

Nasze produkty najczęściej trafiają na rynek niemiecki i są tam bardzo doceniane i popularne. Współpracujemy z dużymi firmami na rynku międzynarodowym w Europie, lecz planujemy w niedługim czasie dotrzeć do Stanów Zjednoczonych i podzielić się z nimi naszymi produktami. Jesteśmy otwarci na inne rynki zbytu.