Kariera

Firma produkująca meble tapicerowane to dynamiczne i rozwijające się przedsiębiorstwo, w którym dostępne są różnorodne stanowiska pracy, związane z produkcją mebli.

Dział stolarni to kluczowy element w produkcji mebli tapicerowanych. Pracownicy w tym dziale zajmują się obróbką drewna oraz przygotowaniem szkieletów mebli. Osoby zainteresowane pracą w tym dziale powinny posiadać doświadczenie w pracy z drewnem, umiejętność obsługi maszyn stolarskich oraz precyzyjność i dokładność.

Montownia to kolejny ważny dział w produkcji mebli tapicerowanych. Pracownicy w tym dziale zajmują się łączeniem poszczególnych elementów mebli, montażem stelaży, a także przygotowaniem i montażem tapicerki. Osoby zainteresowane pracą w tym dziale powinny posiadać umiejętności manualne, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

Dział klejenia to ważny element w procesie produkcji mebli tapicerowanych. Pracownicy w tym dziale zajmują się przygotowaniem i aplikacją kleju na różne elementy mebli, a także dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności drewna. Osoby zainteresowane pracą w tym dziale powinny posiadać doświadczenie w pracy z klejami, a także umiejętności manualne.

Tapicernia to działy w którym meble są pokrywane tkaninami, skórami lub innymi materiałami. Pracownicy w tym dziale zajmują się między innymi wycinaniem i szyciem materiałów, a także aplikacją pianek i innych materiałów izolacyjnych. Osoby zainteresowane pracą w tym dziale powinny posiadać doświadczenie w pracy z materiałami tapicerskimi, a także umiejętności manualne i dokładność.

Dział pakowania to ostatni etap produkcji mebli tapicerowanych. Pracownicy w tym dziale zajmują się pakowaniem gotowych mebli, przygotowaniem etykiet oraz dbają o odpowiednie zabezpieczenie mebli w czasie transportu. Osoby zainteresowane pracą w tym dziale powinny posiadać umiejętności manualne oraz umiejętność pracy w zespole.

Jeśli chodzi o oczekiwania względem kandydatów na stanowiska w firmie produkującej meble tapicerowane, to na pewno wymagane są doświadczenie w pracy w produkcji mebli oraz umiejętność pracy w zespole. Pracownicy powinni być odpowiedzialni, dokładni i zdyscyplinowani, a także otwarci na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Jak rozpocząć karierę w Bepemie ?

Odwiedź naszą placówkę przy ul. Sienkiewicza 6 w Cieszanowie, zabierz ze sobą CV oraz wszystkie dokumenty potwierdzające Twoje wykształcenie oraz doświadczenie, wypełnij na miejscu formularz rekrutacyjny i umów się na rozmowę. Później musisz poczekać tylko na telefon i poznać termin naszego spotkania. Pamiętaj, że liczy się każda umiejętność i nie pomijaj żadnej z nich, wszystkie szczegóły są ważne.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: +48 530 051 332